12-tka Biuro Księgowe

12tka - Biuro księgowe w SosnowcuOddział biura księgowego w Sosnowcu został założony w 2012 roku przez Aleksandrę Radko. Choć to stosunkowo niedawno, biuro znane jest z wysokiego profesjonalizmu i może szczycić się wieloletnim doświadczeniem – pierwszy oddział biura, zlokalizowany w Bielsku – Białej istnieje już od 2006 roku.

Od początku działalności drugiego oddziału nasze biuro podatkowe mieści się przy ulicy Sienkiewicza w Sosnowcu. Początkowo prowadzone było przez jednego pracownika, obecnie jednak, z racji dużego zainteresowania naszymi usługami zatrudniamy już kilka osób. Biuro księgowe w Sosnowcu funkcjonuje znacznie krócej od oddziału w Bielsku, mimo to posiadamy już szerokie grono zadowolonych Klientów, które pozwoliło nam zbudować renomę jednego z najlepszych i najbardziej przyjaznych Klientowi biur podatkowych  w Sosnowcu.

Doświadczenie jakie zdobyliśmy prowadząc kilka lat swój pierwszy oddział, pozwala nam dostosować swoją ofertę elastycznie do potrzeb naszych Klientów. Jako jedno z nielicznych biur księgowych w Zagłębiu, oferujemy naszym Klientom odbiór dokumentów przez naszych pracowników, czy możliwość przesyłania ich drogą mailową. Oprócz standardowych usług, nasze biuro podatkowe w Sosnowcu oferuje także szeroko rozumiany konsulting w sprawach księgowych, kadrowo – płacowych i podatkowych.

12-tka – biuro księgowe Sosnowiec:

tel. kom:. 605 89 83 84
mail: 12katowice@gmail.com

strona internetowa

 biuro podatkowe oddział Sosnowiec